Vaassen – Peuterspeelzaal ’t Heggeholletje schenkt tijdens de Kinderboekenweek extra aandacht aan het prentenboek en aan het voorlezen van boeken.
Daarom zijn alle peuters mee geweest naar de Bruna boekwinkel om eens te kijken waar de kinderboekenhoek is en welke boeken je er kunt kopen. Nieuwsgierig werd er rondgekeken en sommige boeken werden herkend, bijvoorbeeld het boek van boer Boris en van Piet Piraat. Samen zochten de kinderen een boekje uit dat de juf in de winkel ging voorlezen. Natuurlijk werd er ook een boek gekocht om op de speelzaal voor te lezen. Van Arnold, de winkeleigenaar, kregen alle peuters een tas vol met verrassingen. Daar waren ze uiteraard heel blij mee. Ter afsluiting werd iedereen bij ijssalon Roozeboom getrakteerd op een lekker ijsje!
Wilt u meer informatie over ’t Heggeholletje (peuterspeelzaal en peuteropvang)? Neem dan contact op met de afdeling Planning van Koppel, planning@koppelepe.nl of 0578 676767.