Buurtkoffie in steunpunt de Hezebrink

Buurtkoffie in steunpunt de Hezebrink

Locatie : De Hezebrink
Datum/Tijd : 29/11/2019 - 14:30 - 16:00

Buurtkoffie in steunpunt de Hezebrink

Op vrijdagmiddag in de even weken is men om 14.30 uur van harte welkom om een kopje koffie of thee te drinken in het steunpunt de Hezebrink in Emst. De eerst volgende bijeenkomst staat gepland op vrijdag 29 november. Loek van der Beek komt dan vertellen over zijn reis naar Antartica.

De buurtkoffie is één van de activiteiten die worden georganiseerd door vrijwilligers van Koppel-Swoe in het dorpssteunpunt De Hezebrink. Het programma varieert onder andere met een gastspreker of een (creatieve) activiteit. Iedereen is van harte welkom om naar de koffie-inloop te komen, deze vindt plaats in de even weken op vrijdagmiddag van 14.30 tot 16.00 uur. Deelname is gratis men betaalt alleen voor een consumptie.

 

Kijk ook op www.koppelswoe.nl voor meer activiteiten die plaatsvinden in het dorpssteunpunt de Hezebrink.

 

Voor informatie kan men terecht bij: Koppel-Swoe, telefonisch bereikbaar op nummer 0578-676767. Contactpersoon is Karien van den Berg. Of via de e-mail k.vandenberg@koppelswoe.nl.

 

Doelgroep: Ouderen
Dorp: Emst
Dienst: Huis van de Buurt De Hezebrink - Emst

Karien van den Berg

Welzijnscoach
Telefoon
06-36 13 21 40
E-mail
k.vandenberg@koppelswoe.nl
Bereikbaar op Maandag, Dinsdag, Donderdag

© 2023 Media Magneet