Open week van 16 t/m 20 februari 2015 op Jenaplanschool ’t Hoge Land, Schotweg 2 Epe.

Open week van 16 t/m 20 februari 2015 op Jenaplanschool ’t Hoge Land, Schotweg 2 Epe.

U bent van harte welkom om een kijkje te komen nemen. Kinderen en ouders leiden u rond in de school, er is gelegenheid tot een gesprek en natuurlijk voor een kopje koffie of thee!

Op 17 februari a.s. is er om 19.30 uur een informatieavond.

Naast onderwijs biedt de Jenaplanschool ’t Hoge Land in samenwerking met Koppel  ook buitenschoolse opvang en peuteropvang aan. Uiteraard bent u ook hier van harte welkom om een kijkje te komen nemen. Dit kan tijdens de opvanguren zoals vermeld in de folder.

De opvang van Koppel  is uniek en bijzonder. Koppel vindt het belangrijk dat kinderen zelf mogen ontdekken en leren. Dat doen kinderen zelf,  buiten in de natuur en met eenvoudig spelmateriaal. Kinderen leren van elkaar en ook van een uitdagende omgeving.  Zoals het spelen met een lichtbak, tekenen in het zand en spelen en knutselen met kokers.

Zelf zien en ervaren blijft de beste kennismaking die we kunnen bedenken. We zien u graag volgende week!

 

Kijk voor onze uitgebreide open week folder op onze site: www.jenaplanepe.nl

 

Dit vind je misschien ook interessant!

© 2023 Media Magneet