Na een heerlijke zomervakantie zijn de peuters van ’t Muizenholletje in Emst weer volop aan het samen spelen, plakken, kleuren, bouwen…en nog veel meer!
Het eerste thema is dan ook ‘samen spelen’. Samen met de (nieuwe) peuters wordt het dagelijkse ritme weer doorgenomen. Voor de peuters geeft het veiligheid als ze weten waar ze aan toe zijn en wat er zoal te gebeuren staat. Pas als een peuter zich veilig voelt, zal het zich kunnen ontwikkelen. Een fijn thema om mee te beginnen dus!
Het Muizenholletje biedt peuteropvang en peuterspeelzaal aan gedurende drie ochtenden per week (maandag, dinsdag en donderdag). Wilt u zelf of met uw peuter een keer komen kijken in ’t Muizenholletje te Emst, dan bent u van harte welkom! Voor verdere informatie kunt u bellen naar Koppel, telefoonnummer 0578 676767. Een mail sturen naar de afdeling Planning kan ook, planning@koppelepe.nl.